Sertéspestis miatt több mint háromszáz állatot ölnek le
Afrikai sertéspestis ütötte fel a fejét egy több mint 300 állatot nevelő farmon a Szépfaluhoz tartozó Cseralján. Ez már a harmadik sertéspestisgóc a megyében, két másikat temesújfalui magángazdaságokban azonosítottak. A hatóságok egy sor óvintézkedést hoztak, köztük az állatok elpusztításáról döntöttek.


