Már fizethetők a helyi adók és illetékek

A megyeszékhelyen három helyen tartanak nyitva a városháza pénztárai.

Keddi közleményben tájékoztat az aradi polgármesteri hivatal, hogy január 9-től, hétfőtől lehet befizetni a városkasszába a 2017-es helyi adókat (ingatlanokra és gépjárművekre).

A közlemény szerint az adók mértéke nem változott a tavalyihoz képest, és az összegek kiegyenlíthetők képszpénzzel vagy bankkártyával, illetve a 2009-től bevezetett internetes átutalással a www.primariaarad.ro vagy a ghiseul.ro oldalakon keresztül.

A városháza pénztárai a Csanádi-palotában, a Mucius Scaevola utca 11. szám alatt és a Vlaicu-negyedben a Fortuna-piacon működnek hétfőtől csütörtökig 8–18, és pénteken 8–16 óra között.

A rovatból ajánljuk:

Péró Tamás: igyekeztünk minden helyi közösség igényeit kielégíteni [AUDIO]
Elfogadták Arad megye költségvetését, amelyről az önkormányzat alelnökét kérdeztük.
Elfogadta az aradi önkormányzat a 2026-os költségvetést
A beruházások összértéke 927 905 840 lej, ami a teljes büdzsé 68 százalékát teszi ki.
Újabb öt évre kapott bizalmat a kereskedelmi kamara elnöke
Gheorghe Seculici 2013 óta áll az intézmény élén, ezalatt a kamara a régió meghatározó intézményévé vált.
Ősi gabonafajtákat termeszt Arad megyében egy svájci vállalkozó
A tönkölybúza és az alakor ellenálló, magas a tápértékük és a gluténérzékenyek is fogyaszthatják.