hőség
Az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökre és péntekre is figyelmeztetést adott ki a várhatóan rendkívül magas hőmérsékletek miatt. A legmagasabb hőmérséklet elérheti a 37 Celsius-fokot, és rendkívül magas lesz a páratartalom.
Kuncz Aladár
A Fekete kolostor című regényét a franciaországi internálótáborban szerzett élményei ihlették.
lopott üzemanyag
A vasúti alkalmazottak megdézsmálták a vállalat gázolajraktárát.

<em>Hír szerkesztése</em> Augusztus 20., a magyar államalapítás ünnepe
„Mi ma is Szent István népe vagyunk."
<em>Hír szerkesztése</em> Rio 2016 – Ötméteresek után negyedik a magyar női vízilabda-válogatott
Nyolc évvel ezelőtt Pekingben és négy éve Londonban is negyedik volt a csapat.
<em>Hír szerkesztése</em> Önkormányzati elismerések – magyar személyiségeknek is [AUDIÓ]
Cziszter Kálmánt, Steinhübel Zoltánt és Mészár Sándort is kitüntették.
<em>Hír szerkesztése</em> Bemutatják a ferences vártemplom állapotáról készült felméréseket
Vasárnap 12 és 18 óra között látogatható a vár személyi igazolvány felmutatásával.
<em>Hír szerkesztése</em> Pécsi programokkal kezdődtek meg a városnapok [AUDIÓ]
Kiállításmegnyitó, könnyű- és népzenei koncert a programban.
<em>Hír szerkesztése</em> Gyulavarsánd felé igyekvő szíriai határsértőket fogtak el
A járműben tizenketten rejtőztek, a legfiatalabb egyéves volt.
<em>Hír szerkesztése</em> Rio 2016 – Kozák Danuta megvédte címét
A kajakos nyerte Magyarország 500. olimpiai érmét, egyben 175. aranyát.
<em>Hír szerkesztése</em> Augusztus 20. Aradon
A magyar államalapítás ünnepéről Aradon is megemlékeznek szombaton.
<em>Hír szerkesztése</em> Pécsi rendezvényekkel kezdődnek az Aradi Városnapok
Augusztus 18–28. között tart a rendezvénysorozat.
<em>Hír szerkesztése</em> Ismerkedés a magyarokkal rokon népekkel Bugacon
A 2016-os Nagy-Kurultájra szervezett kirándulást az Arad megyei EMNP.
<em>Hír szerkesztése</em> Rio 2016 – Aranyérmes a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó
A hatodik magyar aranyérmet nyerték a lányok az idei olimpián.
<em>Hír szerkesztése</em> Stadionszemlén járt az alpolgármester [VIDEÓ]
A 2017–2018-as szezonban is csak részlegesen nyitják meg a lelátókat.