Kerékpárost gázoltak halálra Arad és Sofronya között [FRISSÍ1TVE]

Elgázoltak egy kerékpárost kedd délelőtt fél tíz körül Arad és Sofronya között – tájékoztatott az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság.

A baleset a 709/B-jelzésű megyei rangú úton, Sofronya külterületén történt: egy mikrobusz ütötte el a biciklist.

A rendőrség szerint a 36 éves Suceava megyei illetőségű gépkocsivezető előzés közben nem tartott kellő távolságot a kerékpárostól, így elsodorta a 80 éves férfit, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.

A mikrobusz sofőrjét megszondáztatták, az eredmény szerint nem fogyasztott alkoholt. A rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés gyanújával indított vizsgálatot az ügyben.

Rendőrségi felvételek

 

A rovatból ajánljuk:

Hamis márkájú ruhákat foglaltak le a határőrök
Több mint 7700 darab, ismert márkák jelzéseivel ellátott ruhákra bukkantak egy mikrobuszban. A szállítmány közel 950 ezer lejt ért.
Több autó is megrongálódott, miután felborult egy tréler
Nekiment a szalagkorlátnak, majd árokba borult egy autószállító az autópályán.
Kamionos baleset miatt leterelik a forgalmat az autópályáról [FRISSÍTVE]
Nagylak felé 23 óráig lezárták a forgalmi sávot.
Börtönbüntetésre ítélték a gyerekeiket éheztető és kényszermunkára küldő szülőket
A 15 éves fiút és 13 éves húgát rendszeresen bántalmazták.
Késelés történt egy vingai iskolában
Az elkövető és az áldozat is 12 éves. A sérült diákot mentőhelikopterrel szállították kórházba.