[FRISSÍTVE] Kamion és személygépkocsi ütközött Nagylakon

Kamion és személygépkocsi ütközött össze Nagylakon, a 7-es számú országút és az autópálya-felhajtó kereszteződésében – tájékoztatott csütörtök délelőtt az Arad Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU).

A balesetben megsérült egy férfi, aki beszorult a kisautóba. A tűzoltók feszítővágóval szabadították ki az áldozatot, aki tudatánál volt. A sérültet kórházba vitték – írták.

A rohammentőszolgálat (SMURD) mellett a pécskai mentősök is a helyszínre érkeztek.

FRISSÍTÉS: Az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság utólagos tájékoztatása szerint egy 81 éves nagylaki férfi vezette a személygépkocsit Németpereg irányából a város felé, és a 7G-jelzésű úttal való kereszteződésben összeütközött a kamionnal, amit egy 42 éves igazfalvi, Temes megyei illetőségű sofőr vezetett.

A rendőrség szerint az idős férfi könnyebb sérüléseket szenvedett, de kórházba szállították kivizsgálásra. A kamionsofőrt a helyszínen megszondáztatták – az eredmény negatív volt –, míg a sérültet nem tudták megszondáztatni, ezért tőle vért vesznek, hogy megállapítsák, fogyasztott-e alkoholt, mielőtt volánhoz ült.

A rendőrség gondatlanságból elkövetett testi sértés gyanújával indított vizsgálatot,

A rovatból ajánljuk:

Elkapták egy peregi vadkenderültetvényt tulajdonosát [VIDEO]
Egyesek megpróbálták eltüntetni a bizonyítékokat, ami súlyosbító körülménynek számít.
Több bűncselekménnyel gyanúsítják az állami egyetem korábbi rektorát
Szolgálati jellegű bűncselekmények és hamisítás gyanújával indult eljárás Ramona Lile ellen.
Kiégett egy mikrobusz a körgyűrűn
Ketten megsérültek a vasárnap este, a régi hőerőmű szomszédságában történt tűzesetben.
Nagyszabású razzia a dél-erdélyi autópályaszakaszon [VIDEO]
Sok gyorshajtót is lekapcsoltak Déva és Nagylak között.