Gyermeke szeme láttára sodorta el a villamos a nőt

2023. augusztus 15.
Beszorította az automata ajtó közé, és magával sodort a villamos egy 55 éves nőt hétfő délután Aradon, az Aurel Vlaicu sugárúton, az UTA téri egyik villamosmegállóban.
<em>Hír szerkesztése</em> Gyermeke szeme láttára sodorta el a villamos a nőt
A kép illusztráció | Fotó: Aradi Polgármesteri Hivatal Facebook-oldala

Több helyi hírportál beszámolója szerint az áldozat felsegítette a járműre a kerekesszékeben ülő 12 éves, fogyatékkal élő lányát, majd maga is fel akart szállni, amikor az ajtók bezáródtak, közrefogták a nőt, a szerelvény pedig elindult.

Az utasok szóltak a villamosvezetőnek, hogy álljon meg, a kiérkező mentők pedig kórházba szállították a sérültet, de sajnos nem tudták megmenteni az életét.

A rendőrség tájékoztatása szerint a 31 éves villamosvezetőt megszondáztatták, s az eredmény szerint nem fogyasztott alkoholt. Gondatlanságból elkövetett emberölés gyanújával indítottak eljárást ellene.

További hírek

Hír beküldése
Ideiglenesen Nagyváradon rendezi majd a hazai meccseit az aradi csapat.
Hír beküldése
Fellélegezhetnek a körgyűrűn áthaladók.
Hír beküldése
Ötvenhat év kellett ehhez.
<em>Hír szerkesztése</em> Szülőföldön magyarul: péntektől utalják a támogatást
A támogatási kérelmek pozitív elbírálásáról szóló levélben minden kedvezményezett esetében szerepelni fog az a dátum, amelytől kezdődően felvehetik a múlt, 2022–2023-as tanévre szóló, 100 ezer forintnak megfelelő 1260 lejes oktatási-nevelési vagy hallgatói támogatást.
<em>Hír szerkesztése</em> Az MCC szervezésében mutatják be Botházi Mária legújabb könyvét
Októberben tartják meg.
<em>Hír szerkesztése</em> RMDSZ: legyen olcsóbb a vezetékes víz!
A szenátus megszavazta a törvényjavaslatot.
<em>Hír szerkesztése</em> Fordulj egyet, ne nevess! – Folkudvar az Aradi Magyar Napokon
Az Alma Mater Alapítvány és az Aradi Táncház Egyesület szerevezésében.
<em>Hír szerkesztése</em> Eötvös 175: Aradon is megemlékeztek a geofizikusról [AUDIO]
A tudós a Világoson végzett kísérletekkel alapozta meg hírnevét.
<em>Hír szerkesztése</em> A bankok, nagyvállalatok és kisvállalkozók adóterheinek növelésével mérsékelnék a költségvetési hiányt
Közvitára bocsátották a javaslatot.
<em>Hír szerkesztése</em> Dankó Pista-díjat kapott Antal Péter [AUDIO]
Pécska polgármesterét a Magyarnóta Mecénása kategóriában tüntették ki.