Ezt már nem lehet fokozni: balesetezett, lopott autót ittasan vezetett jogsi nélkül

Bűncselekményeket halmozott egy 21 éves Beszterce-Naszód megyei fiatalember, akit szerdán vett őrizetbe a rendőrség Aradon egy autós üldözés végén.

Az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság pénteki közleménye szerint az illetőről kiderült, hogy kedden Maros megyében tulajdonított el egy személygépkocsit, Nagyvárad és Arad között lesodródott az útról, majd magára hagyta az autót. Ezután behatolt egy kisjenői cég területére, ahonnan elkötött egy haszongépjárművet, amivel Aradra hajtott. A rendőrség a megyeszékhelyen azonosította, és rövid üldözés végén megállította egy szupermarket közelében.

A szonda 0,35 mg/l légalkoholszintet mutatott ki, ráadásul kiderült, hogy jogosítványa sincs a férfinek. A rendőrség 24 órára őrizetbe vette, és a kisjenői törvényszéknek adta át, amely magánterületsértés, autólopás, ittas és jogosítvány nélküli vezetésért indít bűnvádi eljárást ellene.

A rovatból ajánljuk:

Tűz ütött ki egy belvárosi szépségszalonban
A tűzoltóság szerint rövidzárlat miatt gyulladt ki egy szoláriumgép.
Ételmérgezés gyanújával került kórházba Aradon a Steaua két utánpótláscsapata
Az étterem pénzbírásgot kapott, és felfüggesztették a tevékenységét.
Egy nő holttestét találták meg a Marosban Pécska közelében
A rendőrség elsődleges információi szerint nem merült fel idegenkezűség gyanúja.
Felfüggesztett börtönbüntetést kapott a volt PSD-s alpolgármester
Európai uniós forrásokat hívott le és használt fel jogtalanul, mintegy 120 ezer euró értékben.
Szexuálisan zaklatta a hétéves nevelt lányát egy férfi, méghozzá az anya tudtával
A nő néhányszor rajta is kapta párját, mégsem tett semmit gyermeke védelmében.