Elhunyt az aradi börtön egyik elítéltje

Csütörtök este rosszul az aradi szigorított börtön egyik fogva tartottja, aki utólag a kórházban elhunyt – írta közleményében a fegyintézet vezetősége.

A tájékoztatás szerint az egyik elítélthez kora este riasztották az egészségügyi személyzetet, a kórházorvos pedig kihívta a mentőket, látva a beteg állapotát. Az illető néhány óra múlva a kórházban elhunyt – írták.

A börtönigazgatóság közölte azt is, hogy egy idős fogva tartottról van szó, aki több krónikus betegségben is szenvedett. Halálát nem koronavírus-fertőzés okozta – hangsúlyozták.

A fegyintézet vezetősége értesítette a történtekről az elhunyt személy hozzátartozóit, a felügyelő bírót, az ügyészséget és a rendőrséget.

A rovatból ajánljuk:

Kerékpárost gázolt el a vonat Mikelakán
Mire a rohammentők a helyszínre értek, a 70 év körüli férfi már nem élt.
Negyvenezer eurót érő táblagépeket és csempészcigarettát is lefoglaltak
Román–magyar közös határrendészeti razzia az A1-es autópályán.
Játék a tűzzel – tragédia lett a csínytevésből
Kiégett három lakás, egy autó és az állatorvosi rendelő Zimándújfalu községben, miután gyerekek felgyújtottak egy matracot.
Súlyos baleset történt Angyalkút és Szépfalu között
Három autó ütközött össze, három nőt és egy kislányt eszméletlen állapotban szállítottak kórházba.
Több mint kétszáz házkutatást rendeltek el egy időben [FRISSÍTVE]
Aradon és Pécskán hét helyszínre szálltak ki a rendőrök cigarettacsempészet miatt.