Cserbenhagyásos gázolás történhetett Kisiratoson [FRISSÍTVE]

FRISSÍTVE: Cserbenhagyásos gázolás gyanújával indítottak nyomozást a rendőrök, miután péntek éjjel egy földön fekvő férfi holttestét találták meg az Arad megyei Kisiratoson.

A helyszínelés során kiderült, hogy a 64 éves helybéli férfi baleset áldozata lett, a külsérelmi nyomok alapján elgázolták. Egyelőre sem a vétkes jármű, sem annak sofőrje nem ismert.

A rendőrségi közlemény és a helybéliek elmondása között némi ellentmondás van: az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság azt írta, hogy a szerencsétlenül járt férfi holttestét éjjel egykor találták meg a járőröző rendőrök a falu főutcájával párhuzamos egyik mellékutcában, de Korondi-Józsa Erika kisiratosi polgármester szerint péntek este tizenegy óra tájban érkezett a bejelentés, Andó László alpolgármester pedig érdeklődésünkre azt mondta, hogy az áldozat fia találta meg a holttestet, és ő értesítette a hatóságokat.

Az alpolgármester beszélgetésünkkor a rendőrökkel közösen vizsgálta át a térfigyelő kamerák felvételeit, amelyen – elmondása szerint – az látszott, hogy az áldozat ittasan indult haza a kocsmából. Egyelőre nem tisztázott, hogy elütötték, vagy az úton feküdt, és a sötétben áthajtott rajta egy autó.

FRISSÍTÉS: Az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság szombat kora délután arról tájékoztatott, hogy a közlekedési rendőrök azonosították a gyanúsítottat egy 32 éves albán állampolgárságú férfi személyében, aki hivatalosan kisiratosi lakos. A gyanúsítottat Aradon, a Romanilor úton fogták el, majd kihallgatásra bekísérték a kapitánységra.

A rovatból ajánljuk:

Tizenkétéves kisjenői fiú száguldozott egy lopott autóval
Hunyad és Arad megyei rendőrök üldözték, végül Milován állították meg.
Súlyos közúti baleset történt Kürtösön: egy ember a helyszínen életét vesztette
A balesetnek három sérültje volt, közülük kettő a roncsba szorult.
Tűz ütött ki egy garázsban Ágyán – egy autó teljesen leégett
Fűtőberendezés okozta a tragédiát, jelentős anyagi kár keletkezett.
Tűz ütött ki egy lakóházban Öthalom községben [FOTÓ, VIDEÓ]
A nem megfelelően elhelyezett vagy szigetelt kémény okozhatta a bajt.
Kigyulladt egy ház Nagyiratoson, szerencsére nem sérült meg senki
Mintegy 150 négyzetméteren emésztettek fel mindent a lángok.