A darkneten, kriptovalutáért árulta a drogot

Letartóztatott egy 28 éves aradi férfit a szervezett bűnözés elleni ügyosztály (DIICOT), akit azzal gyanúsítanak, hogy nemzetközi kábítószer-kereskedelmet folytatott könnyű és veszélyes drogokkal.

Az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság pénteki közleménye egy március 8-i házkutatásról – pontosabban kettőről – számolt be, ami során a férfi ingatlanjaiban több mint 3000 gramm amfetamint, 17 gramm kokaint, 1000 darab LSD-bélyeget, 46 gramm SPEED-tablettát találtak, emellett lefoglaltak két fóliasátrat, amelyekben összesen 27 vadkenderpalánta volt, ezek mellett pedig három, különösen nagy precizitású mérleget is elkoboztak tőle.

A tájékoztatás szerint a drogkereskedő az internet „sötét oldalán”, a darkneten értékesítette az árut, amit kriptovalutában fizettek ki neki.

A férfi őrizetbe vették, az Arad Megyei Törvényszék pedig 30 napos előzetes letartóztatásba helyezte.

A rovatból ajánljuk:

Súlyos baleset történt Angyalkút és Szépfalu között
Három autó ütközött össze, három nőt és egy kislányt eszméletlen állapotban szállítottak kórházba.
Több mint kétszáz házkutatást rendeltek el egy időben [FRISSÍTVE]
Aradon és Pécskán hét helyszínre szálltak ki a rendőrök cigarettacsempészet miatt.
Több mint öt kiló drogot találtak két holland férfinél az autópályán
A 35 és 54 éves férfiakat a rendőrök már figyelték egy ideje.
Felszámoltak egy héttagú kábítószerkereskedő csoportot a rendőrök
A 19 és 50 év közötti tagokból álló csoport régóta állt a nyomozók célkeresztjében.
Elöntött háztartások, villámcsapás miatti tűz – péntek esti viharmérleg
A megyeszékhelyen több mint egy tucat utcában kellett közbelépniük a tűzoltóknak.