Kóbor János: „Az Omega meg tudott újulni ” [AUDIÓ]

Interjú Kóbor Jánossal, az Omega együttes frontemberével.

Az Omega mindig meg tudott újulni, és működése 57 éve alatt a zenei irányzatok széles skáláját próbálta ki – vallja Kóbor János, a legendás együttes frontembere.

A zenében, a lemezkiadásokban és a színpadi show-ban is úttörőnek számító zenekar a hétvégén az Aradi Magyar Napokon koncertezett.

A fellépés előtt az énekes, Kóbor János mesélt a színpadon eltöltött közel hatvan évről, a jövő évi jubileumi koncerttervekről, de a szintén legendás temesvári Phoenix együttessel való kapcsolatukról is Pataky Lehel Zsoltnak.

Hallgassa meg a Temesvári Rádió Magyar adása számára készült interjút:

A rovatból ajánljuk:

Krimivel folytatódik a nagyszínházi bérletes évad az kamaraszínházban
Több mint 70 éve futó darabot mutat be Aradon a Jászai Mari Színház.
A Legjobb férfi színész díját kapta Harsányi Attila Debrecenben a szakmától
A Kean és a Gettó című produkciókban nyújtott alakításaiért.
Megnyílt a múzeum felújított állandó történelmi tárlata
A kiállítás nyolc évszázad történelmét mutatja be interaktív technológiával.