Erdőhegy nyerte az iskolai focibajnokságot [AUDIÓ]

Ötödik alkalommal szervezte meg az aradi Szabadság-szobor Egyesület az Arad megyei magyar általános iskolások futballbajnokságát. A vetélkedőt szombaton, az Aradi Magyar Napok keretében bonyolították le tíz csapat részvételével, mondhatni, teljes létszámmal.

A bajnokságot az Erdőhegyi Általános Iskola csapata nyerte, miután a döntőben 3–2-re legyőzte az aradi Csiky Gergely Főgimnáziumot. A bronzéremért rendezett meccsen a Pécskai 2-es Számú Általános Iskola 1–0-ra nyert a Majláthfalvi Általános Iskola együttese ellen.

Az arad-ségai műfüves edzőpályákra kilátogatott Pataky Lehel Zsolt is, hogy ízelítőt adjon a torna hangulatából. Hallgassa meg a Temesvári Rádió Ifjúsági műsora számára készült összeállítást:

A rovatból ajánljuk:

Átvette a vezetést a női kosárlabda-bajnokságban az aradi csapat a Rapid legyőzésével
Az FCC Baschet UAV hazai pályán, rendkívül szoros meccsen nyert 76:73 arányban.
Továbbjutás küszöbén az UTA, miután a kupameccsen kiütötte az FCSB-t
„Emberemlékezet” óta nem látott különbségű győzelmet aratott az aradi csapat.
Szebeni győzelmével felzárkózott az élmezőnyhöz az UTA
A 18. perctől emberelőnyben játszhattak az aradiak, akik a második félidőben törték fel a védelmet.
Elvették az UTA gólját, kettőt „adtak” helyette a vendégek
Az aradi csapat nem tudta átmenteni a bajnoki szünet előtti jó formáját.
Felsült a másodosztályú Corvinul ellen az UTA, a hajrában kapta a vesztes gólt
A csereként pályára lépett Zsóri Dániel rámenősségének köszönhető az egyenlítés, de ez is kevés volt.