Karácsonyi koncert az állomáson

Az aradi vasútállomás felújított épületében ad karácsonyi koncertet az Aradi Állami Filharmónia szerda este fél héttől. A polgármesteri hivatal és a Városi Kulturális Központ által szervezett előadáson román kolindák és nemzetközi karácsonyi dalok csendülnek fel.

A rovatból ajánljuk:

Krimivel folytatódik a nagyszínházi bérletes évad az kamaraszínházban
Több mint 70 éve futó darabot mutat be Aradon a Jászai Mari Színház.
A Legjobb férfi színész díját kapta Harsányi Attila Debrecenben a szakmától
A Kean és a Gettó című produkciókban nyújtott alakításaiért jutalmazták.
Megnyílt a múzeum felújított állandó történelmi tárlata
A kiállítás nyolc évszázad történelmét mutatja be interaktív technológiával.