Megbüntették és a szemetet is összeszedették vele
2020. január 29.

A helyi rendőrség felvétele
Azonosította az aradi helyi rendőrség azt az illetőt, aki a múlt héten egy kisteherautónyi háztartási szemetet rakott le a Maros-parton a Csálai-erdőben.
A környezetszennyezésre a Maros-ártér Tájvédelmi Körzet munkatársai hívták fel az önkormányzat alárendeltségébe tartozó rendőrség figyelmét. A rendvédelmi szerv környezetvédelmi osztálya a hulladék átvizsgálása után jutott el a „származási” helyhez.
A férfit 1501 lej pénzbírság befizetésére kötelezték, ezenkívül a szemetet is el kellett szállítania a kijelölt helyre.
További hírek
![]() Egy hete tartanak a földmozgások. |
![]() Marius Nistor szakszervezeti vezető szerint attól sem zárkóznak el, hogy a tárgyalások sikertelensége esetén a pedagógusok bojkottálják az év végi vizsgák – a nyolcadikosok képességfelmérő vizsgájának és a középiskolát végzők érettségijének – megtartását. |
![]() Az aradiak őrzik az esélyt az élvonalban maradásra. |
![]() MZ/X. |
![]() Demkó Attila biztonságpolitikai szakértő előadása a békediktátumról és az ukrajnai háborúról. |
![]() A temetőben gránit emléktáblák őrzik majd a néhai pedagógusok neveit. |
![]() A magyar iskolaválasztást segítik a magyar kormány által nyújtott támogatások és programok. |
![]() Nem kér a szakszervezet a fizetésemelés helyett felajánlott utalványokból. |
![]() Made in Arad. |
![]() Ez idő alatt a bruttó jövedelmük 85 százalékát kapják meg, amit az államkaszából fizetnek. |