Eső után úszik Mikelaka [VIDEO]
![Fotó: ISU Arad <em>Hír szerkesztése</em> Eső után úszik Mikelaka [VIDEO]](https://www.aradihirek.ro/sites/default/files/styles/620w/public/arviz_mikelakan.jpg?itok=MLkBTQ84)
A csatornák nem bírták elnyelni az esővizet, ami miatt leállt a villamosközlekedés és a gépkocsiforgalom.
Az aradi tűzoltóság tájékoztatása szerint egy autó már nem tudott áthajtani a kereszteződésen, sofőrjét a tűzoltóknak kellett kiszabadítaniuk. A mentőcsapat szivattyúkkal érkezett a helyszínre.
Hétfő este megérkezett a meteorológusok által előrejelzett vihar és eső Aradra is fennakadásokat okozva Mikelakán, a „hírhedt” Voinicilor utcai vasúti felüljáró pilléreinél. A csatorna nem bírta elnyelni az esővizet. Egy autó ott rekedt, sofőrjét a tűzoltók mentették ki. pic.twitter.com/xUWnPRrTmQ
— Aradi Hírek (@AradiHirek) June 8, 2020
Arról is tájékoztattak, hogy az egyik közeli tömbház földszinti lakásába is betört a víz, ott szintén a tűzoltók segédkeznek.
Évek óta nem tudják – vagy nem akarják – megoldani a helyzetet a hatóságok „Arad Velencéjében”.
További hírek
![]() Egy hete tartanak a földmozgások. |
![]() Marius Nistor szakszervezeti vezető szerint attól sem zárkóznak el, hogy a tárgyalások sikertelensége esetén a pedagógusok bojkottálják az év végi vizsgák – a nyolcadikosok képességfelmérő vizsgájának és a középiskolát végzők érettségijének – megtartását. |
![]() Az aradiak őrzik az esélyt az élvonalban maradásra. |
![]() MZ/X. |
![]() Demkó Attila biztonságpolitikai szakértő előadása a békediktátumról és az ukrajnai háborúról. |
![]() A temetőben gránit emléktáblák őrzik majd a néhai pedagógusok neveit. |
![]() A magyar iskolaválasztást segítik a magyar kormány által nyújtott támogatások és programok. |
![]() Nem kér a szakszervezet a fizetésemelés helyett felajánlott utalványokból. |
![]() Made in Arad. |
![]() Ez idő alatt a bruttó jövedelmük 85 százalékát kapják meg, amit az államkaszából fizetnek. |