Két nyergesvonatót ütközött össze péntek délután az A1-es autópálya Arad megyei szakaszán, az 543-a kilométerszelvénynél, Nagylak irányában.
Az Arad megyei katasztrófavédelmi felügyelőség (ISU) egy tűzoltóautóval és egy mobil intenzív terápiás rohamkocsival vonult a helyszínre.
A temesvári székhelyű regionális útügyi igazgatóság (DRDP) szerint a forgalmat az 536-os kilométerszelvénynél leterelik a sztrádáról.
Egyelőre nem ismertek a baleset részletei.
1. FRISSÍTÉS: Nagylak felé 23 óráig lezárták a forgalmi sávot – közölte az útügyi igazgatóság késő délután.
2. FRISSÍTÉS: Az ISU utólagos tájékoztatása szerint a két kamion sofőrjét a helyszínen ellátták a mentősök, de elutasították a kórházba szállítást. Ugyanakkor egy a balesetben nem érintett gépjárművezető a látottaktól pánikrohamot kapott, és őt a mentő elszállította.


