Felborult autó az autópálya-körgyűrűn, két sérültet láttak el az aradi tűzoltók

baleset

Tótágast állt az autó | Fotó: ISU Arad

Hétfő este valamivel 19 óra előtt közúti balesethez riasztották az aradi hivatásos tűzoltókat az A11-es gyorsforgalmi útra (Arad autópályarangú körgyűrűszakaszára), ahol egy személyautó felborult az úttesten.

A helyszínre az aradi tűzoltóság vonult ki: egy tűzoltóautó beépített műszaki mentőmodullal, valamint a rohammentő-szolgálat (SMURD) mobil intenzív terápiás egysége – tájékoztatott a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség (ISU).

A balesetnek két sérültje volt, mindketten eszméletüknél voltak, és nem szorultak a beszorult járműből történő mentésre. A sérülteket a SMURD személyzete látta el a helyszínen.

Az elsődleges orvosi vizsgálat után egyiküket kórházba szállították további kivizsgálásra és ellátásra, míg a másik sérült nem kérte a kórházi szállítást.

A tűzoltók a mentési munkálatok mellett tűzmegelőzési és tűzoltási biztosítást is végeztek a helyszínen.

A rovatból ajánljuk:

Vádat emeltek egy borosjenői fiatal ellen legionárius és fasiszta jelképek terjesztése miatt
Öntapadós matricákat helyezett ki, több helyen fekete filctollal rajzolt horogkeresztet.
Töltőn hagyott elektromos roller akkumulátora miatt gyulladt ki egy családi ház
A melléképület teljesen, a lakóház tetőzete nagy részben leégett.
Hamis márkájú ruhákat foglaltak le a határőrök
Több mint 7700 darab, ismert márkák jelzéseivel ellátott ruhákra bukkantak egy mikrobuszban. A szállítmány közel 950 ezer lejt ért.
Több autó is megrongálódott, miután felborult egy tréler
Nekiment a szalagkorlátnak, majd árokba borult egy autószállító az autópályán.
Kamionos baleset miatt leterelik a forgalmat az autópályáról [FRISSÍTVE]
Nagylak felé 23 óráig lezárták a forgalmi sávot.