Visszaadott valamit a sors az UTÁ-nak

A 90. perc után egyenlített, majd a győztes gólt is megszerezte az UTA az első osztályú labdarúgó-bajnokság hétközi fordulójának szerda délutáni meccsén, a Politehnica Iaşi vendégeként.

Visszaadta a sors az aradiaknak azt, amit a múlt hétvégén, az FC Argeș ellen elvett: akkor Bálint László vezetőedző tanítványai az utolsó öt percben vesztettek nyert állásból, a Poli ellen viszont a piros-fehérek, a 9. perctől hátrányban játszva a ráadás perceiben fordították a maguk javára az eredményt.

A dél-amerikai hátvéd, Erico egy szöglet után szerezte meg az egyenlítő találatot egy fejessel, majd a másodosztályban a csapatkapitányi szalagot viselő Ciprian Rus a győztes gólt is meglőtte, egy kapusról kipattanó labdát értékesítve.

• 1. Liga, 19. forduló: Politehnica Iaşi–UTA Arad 1–2, gólszerzők: Flores (9.), illetve Erico (90+2.), C. Rus (90+4.).