Vereséggel zárta az őszi szezont az UTA

Egygólos vereséget szenvedett az UTA az első osztályú labdarúgó-bajnokság idei utolsó fordulójában.

Az aradiak szereztek vezetést az első negyedóra végén, ami az utóbbi gólínséges időszakban üdítőleg hatott a vendégcsapat részéről, de a hazaiak még a szünet előtt egyenlítettek.

A hajrához közeledve egy távoli lövéssel a vezetést is megszerezték az Ilfov megyeiek, s innen már nem tudott újítani az UTA, amely vereséggel zárta az őszi szezont, mi több, Bálint László György vezetőedző legénysége az utóbbi nyolc meccsén nyeretlen maradt.

• 1. Liga, 21. forduló: FC Voluntari–UTA 2–1, gólszerzők: Nemec (45.), Briceag (76.), illetve Miculescu (16.).

Bukaresti vereségével lemaradt a felsőházi rájátszásról az UTA
A meccset beárnyékolta a két szurkolótábor közötti tömegverekedés.
Fordulatos meccsen nyert az UTA a Craiova ellen
Továbbra is versenyben áll a felsőházi rájátszásba jutás jelentő 6. helyért.
A Rapid gyorsvonatként gázolt át az UTÁ-n
Az aradi csapat az ezt megelőző öt meccsén négyszer nyert és egy döntetlent játszott.