UTA-győzelem a rájátszás első fordulójában

Győzelemmel kezdte az első osztályú labdarúgó-bajnokság alsóházi rájátszását az UTA, amelye hazai pályán nyert az FC Viitorul ellen.

A kiesés elkerüléséért folyó bajnoki rájátszás első fordulójának nyitó meccsét a konstancaiakkal játszotta az aradi csapat, csakúgy, mint az alapszakaszban. Tavay nyáron a Fekete-tenger partján 1–1 lett az eredmény, a januári visszavágón 0–0-ra végeztek az új Neuman Ferenc Arénában a felek.

Ezúttal, gól nélküli első félidőt követően nyert az UTA, és ezzel elkönyvelte az idénybeli harmadik hazai győzelmét.

• 1. Liga, rájátszás, alsóház (play-out), 1. forduló: UTA–FC Viitorul 1–0, gólszerző: Hora (63.).