Sima UTA-győzelem a sereghajtó otthonában

2021. október 25.
Magabiztos győzelmet aratott az UTA az Academica Clinceni otthonában, az első osztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának hétfő kora esti mérkőzésén.
<em>Hír szerkesztése</em> Sima UTA-győzelem a sereghajtó otthonában

Az aradiak esélyesként léptek pályára az Ilfov megyeiek otthonában, hiszen a múlt idényben még a felsőházi rájátszásban szerepelt Academica eddig egyszer sem nyert a mostani szezonban.

A látogatók Hora átemelős góljával szereztek vezetést a 21. percben, és az első félidő végéig még kétszer betaláltak: Miculescu és a duplázó Hora egyaránt a hazaiak kapusa, Dobre „hozzájárulásával” juttatta a labdát a kapuba.

Térfélcsere után az UTA sem erőltette a támadásokat, és az eredmény már nem is változott, és az aradiak 23 ponttal a bajnokság 6. helyére léptek előre.

• 1. Liga, 13. forduló: Academica Clinceni–UTA 0–3, gólszerzők: Hora (21. és 45+1.), Miculescu (38.).