Próbajátékra hívta az Atalanta az UTA ifjú tehetségét

Az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Atalanta próbajátékra hívta Nagy Norbertet, az UTA 16 éves saját nevelésű tehetségét.

A hírt az aradi csapat jelentette be a hivatalos honlapján, megemlítve, hogy Naggyal együtt Luca Popát, a nagyváradi CAO hátvédjét is várják Bergamóban.

Nagy Norbert az UTA korábbi játékosának és edzőjének, Nagy Rolandnak a fia, és csatárként játszik az utánpótlásban, ahol sok gólt lőtt már. A 16 éves kora ellenére már 1,95 méter magas játékos az U16-os román válogatott oszlopos tagja.

Az Atalanta az elmúlt három szezonban a Serie A egyik meghatározó csapatává nőtte ki magát, a mostani és az előző idényben a Bajnokok Ligája csoportköréből is továbbjutott. Az olasz bajnokságban jelenleg a második helyen áll a már biztos bajnok Internazionale mögött, de jobb gólaránnyal megelőzi a Juventust és az AC Milant.

A rovatból ajánljuk:

Megnyílt a Gloria Stadion felújított futópályája a nagyközönség előtt
Hátra van még a munkálatok java, többek között a gyep cseréje és egy moduláris lelátó építése.
Izraeli érdeklődés az UTA iránt, a polgármester megerősítette a tárgyalásokról szóló hírt
Egy válogatott játékosa apja puhatolózott a befektetési lehetőségekről.
Megkezdte a bérletárusítást a 2026–2027-es szezonra az UTA
A régi bérletesek megtarthatják helyüket, változatlan áron.
Aradi albérletbe költözik a Corvinul, a Neuman Ferenc Arénában játssza hazai meccseit
Az élvonal újoncának stadionját újjáépítik, ezért ideiglenesen Arad lesz az otthona.
Idegenbeli győzelemmel zárt az UTA, megnyerve az alsóházi rájátszást
Az aradiak helyezésük alapján jogosultak lennének selejtezőt vívni a nemzetközi kupaszereplésért, de...
Győzelemmel búcsúzott a hazai pályától és közönségétől az UTA
Az alsóházi rájátszásból már csak egy forduló van hátra.