Pontot rabolt Szentgyörgyről az UTA

Gól nélküli döntetlent játszott vasárnap délután Sepsiszentgyörgyön, az első osztályú labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában.

A remi igazából egyik csapatnak sem kedvezett, hiszen a háromszékiek javítani szerettek volna a svéd Djurgardenstől hazai pályán elszenvedett csütörtöki verség után (1–3 az Európa Konferencialigában), az aradiak pedig megszakították volna a 15 meccs óta tartó idegenbeli nyeretlenségi sorozatot.

Mindennek ellenére, mintha nem fűtötte volna a bizonyításvágy a játékosokat, a mérkőzés alacsony színvonalon csordogált. A 79. percben Mihai Dobrescu megkapta második sárga lapját, s az azért járó pirosat is, így az UTA a hajrát emberhátrányban bekkelte ki, de sikerült érintetlenül megőrizni a hálót, így egy ponttal tértek haza az aradiak a székelyföldi túráról.