Nem találja a győztes formáját az UTA

Hazai pályán döntetlent játszott az UTA a másodosztályú labdarúgó-bajnokság rájátszásának első fordulójában elhalasztott, szerda délután pótolt meccsén a Petrolul ellen.

A koronavírus-járvány miatt megszakított pontvadászat újrakezdése óta nem találja győztes formáját az UTA.

A múltheti vereség (3–4 a Turnu Măgurele ellen) ezúttal csak egy döntetlenre futotta a Petrolul csapatával szemben, amelyet a bajnokság során eddig kétszer is elpáholt. A ploiești-iek szereztek vezetést az első félidő közepet táján, amire a hazaiak egy tizenegyesgóllal válaszoltak a második félidő elején.

Az UTA ennek ellenére még mindig vezeti a hatcsapatos kényszer-rájátszást, de az öt fordulóból hiába rendezhet három meccset hazai pályán, ha az első két alkalommal nem tudta előnyre váltani a saját környezetet.

2. Liga, rájátszás, az 1. fordulóból elhalasztott meccs: UTA–Petrolul 1–1, gólszerzők: Moise (49., 11-es), illetve Deac (23.).

1. UTA 2 0 1 1 4–5 26
2. Tr. Măgurele 2 1 1 0 4–3 24
3. Petrolul 2 0 2 0 1–1 21
4. Rapid 2 0 2 0 0–0 21
5. Mioveni 1 0 1 0 0–0 21
6. FC Argeș 1 0 1 0 0–0 20

Az UTA a 3. fordulóban, július 20-án, hétfőn a Mioveni vendége lesz.

Bukaresti vereségével lemaradt a felsőházi rájátszásról az UTA
A meccset beárnyékolta a két szurkolótábor közötti tömegverekedés.
Fordulatos meccsen nyert az UTA a Craiova ellen
Továbbra is versenyben áll a felsőházi rájátszásba jutás jelentő 6. helyért.
A Rapid gyorsvonatként gázolt át az UTÁ-n
Az aradi csapat az ezt megelőző öt meccsén négyszer nyert és egy döntetlent játszott.