Mélyrepülésben az UTA

Hazai pályán kapott ki az UTA az első osztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójának szombati játéknapján.

A rájátszás alsóházi mezőnyének éllovasa látogatott Aradra, és a rossz formában lévő UTA a helyzetének megerősítése céljával vágott neki a meccsnek.

Kiegyenlített első félidő után a Chindia egy bombagóllal szerzett vezetést a térfélcsere után, s mint utóbb kiderült, ezzel a három pontot is begyűjtötte Emil Săndoi vezetőedző csapata.

Az UTA sorozatban a harmadik vereségét szenvedte el, és vészesen közel került az osztályozót jelentő helyekhez.

• 1. Liga, rájátszás, alsóház, 5. forduló: UTA–Chindia Târgoviște 0–1, gólszerző: P. Iacob (62.).