FRISSÍTVE – Könnyed UTA-győzelem a sereghajtó ellen

FRISSÍTVE: Sétagaloppnak ígérkezett az UTA számára a szombati hazai meccs a Sportul ellen, mert a snagovi csapat utolsóként érkezett az újaradi Motorul-pályára, ráadásul úgy, hogy minden eddigi meccsét elveszítette a másodosztályú bajnokság új szezonjában, és a 15 kapott gólra csak egyszer tudott válaszolni...

Már a második percben bejött a papírforma, amikor is Lorenzi juttatta vezetéshez a hazai labdarúgókat. Nem vettek vissza az iramból az aradiak, aminek köszönhetően a 20. és a 21. percben megtriplázták előnyüket.

A második félidő az eredmény és a nagy meleg miatt kissé ellaposodott, de a végére a csapatkapitány Rus is feliratkozott a góllövőlistára.

• 2. Liga, 5. forduló: UTA–Sportul Snagov 4–0, gólszerzők: Lorenzi (2. és 21. p.), Ursu (20. p.), Rus (90. p.).
  • További eredmények: ASU Politehnica–Concordia Chiajna 0–0, Gloria Buzău–CS Mioveni 0–2, Dunărea Călăraşi–Ripensia 1–0, később: Metaloglobus–Kolozsvári Universitatea 2–0.
  • FRISSÍTÉS: vasárnap: Viitorul Pandurii–Daco-Getica 2–0, Resicabánya–Rapid 1–2, Turnu Măgurele–Farul 2–0; hétfőn: FC Argeş–Pandurii 2–1; Petrolul–FK Csíkszereda meccset november 5-re halasztották.
  • Az élen: 1. T. Măgurele 15 ponttal, 2. Mioveni 13, 3. UTA 12 (14–2-es gólarány), 4. Buzău 12 (12–3).

Az UTA a jövő pénteken az eddig 3 pontos Kolozsvári Universitatea vendége lesz.

Bukaresti vereségével lemaradt a felsőházi rájátszásról az UTA
A meccset beárnyékolta a két szurkolótábor közötti tömegverekedés.
Fordulatos meccsen nyert az UTA a Craiova ellen
Továbbra is versenyben áll a felsőházi rájátszásba jutás jelentő 6. helyért.
A Rapid gyorsvonatként gázolt át az UTÁ-n
Az aradi csapat az ezt megelőző öt meccsén négyszer nyert és egy döntetlent játszott.