Kiütéses vereséget szenvedett az UTA

Korai vezetése ellenére súlyos vereséget szenvedett az UTA az első osztályú labdarúgó-bajnokság (1. Liga) hétközi fordulójának keddi játéknapján.

Az élvonal mostani idényének két újonca csapott össze Pitești-en, és a vendég aradiak korán vezetést szereztek egy Petre–Albu összjáték végén. Öt perc sem telt el, és a hazaiak egyenlítettek, majd az első félidő hajrájára fordulva Drăghici ollózós góllal juttatta vezetéshez az FC Argeșt.

A második félidőben az egyenlítésért küzdött az UTA, ehhez képest a hajrában két perc alatt újabb két gólt szereztek a hazaiak. Az UTA így biztató kezdés, két győzelem után két vereséget szenvedett el a bajnoki rájátszás alsóházában.

• 1. Liga, rájátszás, alsóház, 4. forduló: FC Argeș–UTA 4–1, gólszerzők: Grecu (10.), Drăghici (39.), Dumitru (88.), Malele (90.), illetve Albu (10.).