Kikapott az UTA Temesváron

Kiegyenlített első félidő után egygólos vereséget szenvedett Temesváron az UTA a másodosztályú labdarúgó-bajnokság szombat kora délutáni meccsén. A találkozó egyeteln érvényes gólját a veterán szenegáli csatár, Gueye Mansour szerezte.

Az aradiaktól Kanda a 60. és a 81. percben is betalált, ám mindkétszer les miatt érvénytelenítették a gólokat.

2. Liga, 23. forduló: Temesvári Ripensia–UTA 1–0, gólszerző: Mansour (48.).

További eredmények: FC Argeş–Chindia 0–1, ACS Poli–Luceafărul 1–1, Dacia Unirea–Academica 0–2, Farul–Sportul 1–2, Daco-Getica–Baloteşti 1–2, Mioveni–Pandurii 2–2, Aerostar–Energeticianul 1–1, vasárnap: Petrolul–Metaloglobus 1–1, hétfőn: Kolozsvári „U”–ASU Politehnica 1–0.

Az állás: 1. Sportul 52, 2. Academica 51, 3. „U” 50 (50–15), 4. Chindia 50 (45–25), 5. Petrolul 49 ponttal, … 8. UTA 32, … 11. Ripensia 28 ponttal.

Az UTA egy hét múlva a 14 ponttal utolsó előtti helyen álló ACS Polit fogadja.

Bukaresti vereségével lemaradt a felsőházi rájátszásról az UTA
A meccset beárnyékolta a két szurkolótábor közötti tömegverekedés.
Fordulatos meccsen nyert az UTA a Craiova ellen
Továbbra is versenyben áll a felsőházi rájátszásba jutás jelentő 6. helyért.
A Rapid gyorsvonatként gázolt át az UTÁ-n
Az aradi csapat az ezt megelőző öt meccsén négyszer nyert és egy döntetlent játszott.