Kijózanító vereséget szenvedett az UTA

Vereséget szenvedett az UTA az első osztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójának pénteki esti meccsén a bajnokaspiráns Craiovai Universitatea otthonában.

Az aradi csapat már a 8. percben hátrányba került, amikor Baiaram mattolta a védelmet. Az első félidő hajrájában Silva növelte látszólag a hazaiak előnyét, de nyolcperces elemzés után a videóbíró les címén érvénytelenítette a gólt.

A második félidőben az UTA is szerzett egy lesgólt Cooper révén, amire percekkel később az oltyánok egy szabályos találattal válaszoltak, sőt a hajrában bebiztosították győzelmüket.

A második félidőben az UTÁ-nak esélye sem volt a szépítésre, így Mircea Rednic vezetőedző és csapata 4 ponttal szerénykedik a mostani szezonban.

SuperLiga, 6. forduló:

• Universitatea Craiova–UTA 3–0, gólszerzők: Biaram (8.), Crețu (58.), Screciu (88.)

• Petrolul Ploiesti–U Craiova 1948 4–3

• FC Botosani–Otelul 0–0

• FC Voluntari–Dinamo 2–3

• Rapid–Farul 3–1

• FCSB–Poli Iasi 2–1

• Sepsi OSK–Hermannstadt 1–1

• Kolozsvári Universitatea–Kolozsvári CFR 3–4