Idegenben nem megy az UTÁ-nak

Sima, háromgólos vereséget szenvedett az UTA szombat délután az FC Voluntari vendégeként, az első osztályú labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.

Az aradi csapat második idegenbeli vereségét szenvedte el az új idényben, és ami ennél is fájóbb, hogy még csak gólt sem volt képes szerezni vendégként. Ha igaznak bizonyulnak a hírek, miszerint David Miculescuért az FCSB kifizeti a 700 ezer (más állítások szerint egymillió) eurós vételárat, akkor az UTA búcsút inthet csatárának, aki eddigi két gólját szerezte a csapatnak…

A szombat délutáni meccsen az Ilfov megyeiek – akik a múlt idényben a Román Kupa döntőjében szerepeltek – esélyt sem hagytak a vendégeknek, az első félidő hajrájában szerzett két góljukkal gyakorlatilag már szünet előtt eldöntötték a meccset.

Szuperliga, 3. forduló:

• FC Voluntari–UTA 3–0, gólszerzők: A. Nemec (39.), M.Lopes (43.), D. Florea (85.).
Táblázat forrása: digisport.ro

Az UTA augusztus 7-én, vasárnap 16 órától Sepsiszentgyörgyön játszik a Sepsi OSK-val.

A rovatból ajánljuk:

Megpuhította az acélt az UTA – magabiztos győzelem az alsóházi rangadón
Az aradi csapat a rájátszásban még veretlen galaci együttest fogadta, és gól nélküli első félidő után 3–1 arányban nyert. A zártkapus büntetés végrehajtását felfüggesztették, így ismét beengedték a nézőket a stadionba.