Idegenben kezd az UTA az osztályozón

Június elsején és 4-én, vagyis szerdán és szombaton játsszák az osztályozót a másodosztályú labdarúgó-bajnokság két csoportjának második helyezettjei. Az első felvonást Călăraşi-on rendezik meg a helyi Dunărea és az UTA között, a visszavágót Aradon játsszák (mindkét meccs 18 órától kezdődik) – olvasható a román szakszövetség (FRF) honlapján. A párharc továbbjutójának még egy akadályt kell leküzdenie az első osztályba jutásért: június 8-án és 12-én az I. Liga 12. helyezettjével, az FC Voluntari-ral vív egy újabb selejtezős párharcot.

A rovatból ajánljuk:

Megnyílt a Gloria Stadion felújított futópályája a nagyközönség előtt
Hátra van még a munkálatok java, többek között a gyep cseréje és egy moduláris lelátó építése.
Izraeli érdeklődés az UTA iránt, a polgármester megerősítette a tárgyalásokról szóló hírt
Egy válogatott játékosa apja puhatolózott a befektetési lehetőségekről.
Megkezdte a bérletárusítást a 2026–2027-es szezonra az UTA
A régi bérletesek megtarthatják helyüket, változatlan áron.
Aradi albérletbe költözik a Corvinul, a Neuman Ferenc Arénában játssza hazai meccseit
Az élvonal újoncának stadionját újjáépítik, ezért ideiglenesen Arad lesz az otthona.
Idegenbeli győzelemmel zárt az UTA, megnyerve az alsóházi rájátszást
Az aradiak helyezésük alapján jogosultak lennének selejtezőt vívni a nemzetközi kupaszereplésért, de...
Győzelemmel búcsúzott a hazai pályától és közönségétől az UTA
Az alsóházi rájátszásból már csak egy forduló van hátra.