Hullámvölgyben az UTA: zsinórban harmadszor kapott ki

Háromgólos vereséget szenvedett az UTA az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hétközi fordulójának csütörtök délutáni meccsén a Sepsi OSK-tól, és ezzel zsinórban harmadik kudarcát könyvelhette el az aradi csapat.

Az újonc aradi csapatnak nehéz a sorsolása, hiszen az elmúlt négy fordulóban az első négy helyezett ellen kellett pályára lépnie. Meglepetésre, a bajnoki címvédő CFR ellen nyerni tudott Kolozsvári Bálint László vezetőedző legénysége, ám a FCSB, az Universitatea Craiova és most a sepsiszentgyörgyi gárda megoldhatatlan feladat elé állította a piros-fehér mezeseket.

A háromszéki összecsapáson egyébként a hajráig csak egygólos vesztésre állt az UTA, de az utolsó tíz percben a hazaiak még két góllal terhelték meg a vendégek hálóját.

1. Liga, 14. forduló: Sepsi OSK–UTA Arad 3–0 (1–0), gólszerzők: Safranko (32. és 81.), Golofca (85.).