Hajrában szerzett góllal mentett pontot az UTA

A hosszabbításban szerzett góllal mentett pontot az UTA az első osztályú labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában, a kisebbik craiovai csapat otthonában.

A pénteki mecce a kihagyott helyzetek mérkőzése volt, és ebben főleg az aradiak „jeleskedtek”. Az első félidőben is adódtak lehetőségek az UTA előtt, de gólok csak a második játékrészben születtek. Az U Craiova 1948 szerzett vezetést, amikor is Compagno a védők fölé emelkedve a kapuba fejelte a labdát egy beadás után.

Az aradiak több helyzetet kidolgoztak ezt követően, de csak a ráadás pillanataiban sikerült egyenlíteni, amikor is a téli szerzemény Easton Ongaro bal külsővel a kapuba lőtt egy beadást a 16-oson belülről.

• 1. Liga, 27. forduló: U Craiova 1948–UTA 1–1, gólszerzők: Compagno (56.), illetve Ongaro (90+1.)