Győzelemmel búcsúzott az UTA [FRISSÍTETT]

UTA-BrassoFordulatokban gazdag mérkőzésen aratott győzelemmel búcsúztatta a szezont az UTA. A másodosztályú futballbajnokság hétközi fordulójában a szomszédvár Bihar FC vendégeként szerepelt a piros-fehér mezes legénység, és korán vezetéshez jutott, ám a váradiak még szünet előtt a maguk javára fordították az állást. A második játékrészben három perc alatt visszavették a vezetést. Az aradiak két tizenegyest is rúghattak a meccsen.
A bajnokságból még egy forduló hátravan, de az UTA az utolsó játéknapon szabadnapos lesz.
Nagyváradi Bihar FC–UTA 2–3, gólok: Mărkuş (27. p.), Bud (31. p.), illetve Gligor (11. p., tizenegyesből), Ene (62. p.), Silvăşan (65. p., tizenegyesből). A 29. forduló további eredményei: Nagybányai Máramaros FC–Temesvári Poli 1–1, Piteşti-i Argeş–Alro Slatina 0–6, Rm. Vâlcea-i FCM–Damila Măciuca 0–0, Marosvásárhelyi FCM–Brassói Corona 2–4. A CS Mioveni és a Nagyváradi Luceafărul állt.

1. Corona             24      14      6        4        41-22 48
2. Poli                   23      12      8        3        38-18 44
3. Măciuca            23      12      6        5        32-20 42
4. UTA                   24      11      7        6        29-17 40
5. Bihar FC           23      8        8        7        34-30 32
6. Marosvásárhely 23      9        5        9      30-29 32
7. FC Argeş          23      9        4        10      33-34 31
8. Mioveni            23      6        11      6        26-23 29