Döntetlen az örökrangadón

A korábbi nagy csatározásokhoz képest alacsony színvonalú, gyenge mérkőzést láthattak a nézők ma este Temesváron a Poli-UTA örökrangadón. Az első félidőben csupán néhány helyzet okozott izgalmat, de gól nem született, majd a 78. percben Boldea látványos lövéssel szerzett vezetést a hazaiaknak. Pár perccel később pedig Miron 14 méterről eleresztett lövésével egyenlítettek az aradiak: Poli-UTA 1-1.

ACS Poli: Kirev – Nohai, Redzepi, Petrovic, Marovic (Boldea – 67. perctől), Artean (Trandu 75.perctől), Dobricean, Poparadu, Bălace – Szekely, Enciu (Boştină – 59.perctől).

UTA: Amadio – Matei, Gligor, Siminic – Calvin, Lazea, Mărginean (Miron – 81.perctől), Neagu – Hiago de Oliveira, S. Pop (Weller – 66.perctől), Bârză (Bucur – 73. perctől).
Az első forduló további eredményei: Luceafărul–FC Argeş 1–0, Damila–Marosvásárhely 2–0, Unirea–Nagybánya 2–1, Corona–Voinţa 3–1, Mioveni–Bihar FC 0–0.