Aradi úszósikerek Orosházán

Győztes aradiak | A CSM által közreadott felvétel

Győztes aradiak | A CSM által közreadott felvétel

Az Aradi CSM versenyzői csapatban elhódították az első helyért járó kupát.

34. alkalommal rendezték meg Orosházán a hagyományos Nagy Sándor nemzetközi emlékversenyt úszásban a múlt hétvégén. Az Aradi CSM versenyzői csapatban elhódították az első helyért járó kupát!

Egyéni számokban dobogós helyezést értek el:

  • Căploiu Anastasia (2015-ös születésű) ezüst, 50 m pillangó

  • Farca Allegra (2014) bronz, 50 m mell

  • Chirilă David (2014) arany, 50 m pillangó és ezüst 50 m hát

  • Petrovici Milan (2014) ezüst, 100 m gyors

  • Poinar Darius (2014) bronz, 50 m pillangó

  • Anghel Sofia (2013) arany, 50 m hát és 100 m gyors

  • Popi Maria (2013) arany, 50 m pillangó, ezüst 50 m hát és 100 m gyors

  • Lengyel Andrea (2013) ezüst, 50 m pillangó és bronz 100 m gyors

  • Tudor Albert (2013) ezüst 50 m hát, bronz 50 m pillangó és 100 m gyors

  • Hnatiuc Ana (2012) ezüst 100 m mell

  • Căploiu Oana (2012) bronz 50 m pillangó, 50 m hát és 100 m gyors

  • Toader Mihnea (2012) arany, 50 m pillangó, 50 m hát és 100 m gyors

  • Călin Radu (2012) arany, 100 m mell és ezüst, 100 m gyors

  • Calapiș Alexandru (2012) ezüst, 50 m pillangó és bronz, 100 m mell

  • Popa David (2012) bronz, 50 m pillangó és 100 m gyors

  • Călin David (2012) ezüst, 50 m hát

  • Laza Erik (2011) arany, 50 m hát

  • Smetec Radu (2011) ezüst, 100 m gyors, bronz, 50 m hát és 50 m pillangó

  • Tolan Mark (2011) ezüst, 50 m pillangó és bronz, 100 m gyors

  • Tudor Anastasia (2010) arany, 50 m pillangó, 50 m hát és 100 m gyors

  • Kiss Roberta (2010) arany, 100 m mell, ezüst, 100 m gyors és 50 m pillangó

  • Pintican Astrid (2010) ezüst, 50 m pillangó

  • Lancea Alexandra (2010) ezüst, 100 m mell

  • Calapiș Allexandra (2010) ezüst, 50 m hát

  • Ciorgan Luca (2010) arany, 50 m pillangó, 100 m mell és 100 m gyors

  • Hudac Lucas (2009) arany, 100 m gyors, ezüst, 50 m pillangó és 50 m hát

  • Pintican Ingrid (2008) ezüst, 50 m pillangó és 100 m gyors

  • Elisei Ștefania (2008) ezüst, 50 m hát és bronz 100 m gyors

  • Elisei Daria (2008) bronz, 50 m hát

  • Alexandru Patric (2006) arany, 50 m pillangó, 50 m hát és 100 m mell


Dobogóközelben zártak, és hozzájárultak a csapatverseny megnyeréséhez: Petrovici Deian (2017), Tolan Denis (2016), Meriu Rareș (2015), Szántó Zsanett (2014), Bordianu Maryo, Narai Sebastian, Muscan Matei (2014), Dehelean David és Beke Vanessa (2013), Oprea Radu és Pîrv Patrik (2011), Blăgău Iulia és Beke Markus (2010). 

A csapatot Barta Daria, Bitang Viorel és Lipták Márton szakedzők készítették fel.

A rovatból ajánljuk:

Pontot csent a CFR-től az UTA
A döntetlennel az aradiak visszacsúsztak az osztályozót jelentő helyre.
Ráadástizenegyessel nyert kiesési rangadót az UTA
Hátrányból fordított a Dinamo ellen.
Pecsovszky „hazatért” [AUDIO]
Leleplezték a legendás labdarúgó szobrát.
Hazai lejtőn az UTA és a Progresul
Kikaptak az aradi csapatok a kupában.
Pontot rabolt a címvédőtől az UTA
Döntetlent játszott az UTA csütörtök este az első osztályú labdarúgó-bajnokság 5. fordulójából elhalasztott meccsén, a Konstancai Farul ellen.