A 32 közé jutott az UTA a kupában

Hátrányból fordítva harcolta ki a továbbjutást a labdarúgó Román Kupában az UTA az egy osztállyal lejjebb játszó ellenfelével szemben kedd délután Kisjenőben.

A 2. Ligában harmadik helyen álló aradiak ismét egy harmadosztályú ellenféllel kerültek szembe, és kissé rá is ijesztettek a lelkes kisjenőiek a vendégekre: negyed óra sem telt el a keddi meccsből, és tizenegyesből vezetéshez jutottak.

Hamarosan megmutatkozott azonban az osztálybeli különbség, és az UTA még szünet előtt egynelített majd a második félidőben további két gólt szerezve bebiztosította a továbbjutást.

A legjobb 32 között akár élvonaleli ellenfelet is kaphat Arad megyei egyetlen talpon maradt képviselője a kiesés rendszerű kupában.

Román Kupa, 4. forduló: Kisjenői Crișul–UTA 1–3, gólszerzők: Ember (12. p., 11-esből), illetve Ioniţă (25. és 60. p.), Buhăcianu (80. p.).