Faragó Péter beszélgetésre hívja a magyar választókat
November 30-án, pénteken 18.00 órakor Cziszter Kálmán és Faragó Péter az RMDSZ jelöltjei a parlamenti választásokon, az újaradi Queen Matinal étteremben találkoznak az újaradi és kisszentmiklósi magyar választókkal.
December 3-án, hétfőn 16.00 órakor a városi kantinban (a belvárosi római-katolikus templommal szemben) kerül sor az aradi magyar nyugdíjasok teadélutánjára. Ez alkalommal lehetőség nyílik elbeszélgetni az RMDSZ Arad városi képviselő- és szenátorjelöltjeivel.A rovatból ajánljuk:
Nicușor Dan: március 15. jó alkalom arra, hogy értékeljük a romániai magyarok hozzájárulását nemzetünk fejlődéséhez
Az államfő és a miniszterelnök is köszöntötte a magyarokat.
Bolojan: nem tudjuk megállítani az üzemanyagok árának növekedését
Pénteken már a 9 lejt „súrolta alulról” a normál benzin és gázolaj literenkénti ára.
Befagyasztják az állami béreket és nyugdíjakat, takarékosságot hirdetnek a közszférában – Jóváhagyták az idei költségvetés tervezetét
A bevételt 736,5 milliárd, a kiadásokat 864,3 milliárd lejre becsülik.
Tájékoztató a magyar országgyűlési képviselők választásáról a ROMÁNIÁBAN élő magyar állampolgárok részére
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező magyar állampolgároknak, amennyiben élni szeretnének szavazati jogukkal, kérniük kell a központi névjegyzékbe történő felvételüket.
Bolojan szerint támogatják a kisnyugdíjasokat, a PSD a multiknak való kedvezéssel vádolja a kormányfőt
Koalíciós vita a költségvetésről.



