Szépek és szörnyek az aradi diákszínpad előadásában

Június 23-án, csütörtökön 19 órakor az Aradi Kamaraszínházban (a Bábszínház épületében) a KAMASZK U17 diákszínjátszó kör Szépek és szörnyek című előadását láthatják az érdeklődők. Az Aradi Kamaraszínház, a szegedi MASZK Egyesület és az aradi Csiky Gergely Főgimnázium együttműködésében idén januárban alakult diákszínpad koordinátora Balog József, a szegedi MASZK Egyesület elnöke, a THEALTER Nemzetközi Színházi Fesztivál igazgatója.

„Az előadást eső és hó esetén is megtartjuk, színházi viharral sem számolunk, ugyanakkor értesítjük a tisztelt nagyérdeműt, az ezerfejű cézárt, a kedves nézőt, illetve esedezve kérjük, hogy empátiáját, fantáziáját, érdeklődését és ifjúi szívét mindenképpen magával hozni szíveskedjék” – olvasható az előadás plakátján. Szereplők: A Csiky Gergely Főgimnázium IX.-XII. osztályos diákjai.

A belépés díjtalan.

A rovatból ajánljuk:

Krimivel folytatódik a nagyszínházi bérletes évad az kamaraszínházban
Több mint 70 éve futó darabot mutat be Aradon a Jászai Mari Színház.
A Legjobb férfi színész díját kapta Harsányi Attila Debrecenben a szakmától
A Kean és a Gettó című produkciókban nyújtott alakításaiért jutalmazták.
Megnyílt a múzeum felújított állandó történelmi tárlata
A kiállítás nyolc évszázad történelmét mutatja be interaktív technológiával.