Szilveszter Francesco Napolival és No Mercy-dalokkal

Francesco Napoli olasz táncdalénekes és Marty Crinton, az 1990-es évek amerikai-német popzenekarának, a No Mercy frontembere lesz az idei aradi szilveszter meghívottja.

December 31-én, kedden 22 órakor kezdődik a buli a városháza előtti színpadon, amikor is az aradi Progresiv A nevű banda lép fel.

22.45-től Francesco Napoli elevenít fel olyan slágereket, mint a Marina, vagy a Balla Balla, 23.30-tól pedig Marty Cintron előadásában csendülnek fel a No Mercy dalai, többek között a Where Do You Go, a My Promise és a Please Don’t Go.

Éjfélkor tízperces tűzijátékkal köszöntik az újévet.

A rovatból ajánljuk:

Farsangi magyar bál az Expón
A talpalávalóról a Meteor zenekar gondoskodik, a szervezők a már megszokott tombola mellett meglepetéssel is készülnek.
Ilyen volt Aradról nézve a sarki fény
Szabad szemmel is látható volt az égi jelenség.
December 2-tól indul a Mikulás-járat
A helyi tömegközlekedési vállalat szentestéig üzemelteti az ünnepi villamost.
Karácsonyváró – Adventi koszorúkészítések megyeszerte
A program keretében 1250 adventi koszorúhoz szükséges alapanyagot juttatnak ki számos településre.
Négy helyszínen zajlik majd az idei karácsonyi vásár
November 22-től január 11-ig tart a rendezvény, a díszkivilágítást Mikulás előestéjén kapcsolják fel.
November 29-én tartják meg a hagyományos EKA-bált
A talpalávalót a Szinkron együttes biztosítja, a belépődíj ára: 75 lej/fő. Jegyek kaphatók november 3-tól, az RMDSZ Arad megyei szervezetének székházában.