Ők nyertek jegyet a Csabai Kolbászfesztiválra!
A 22. Csabai Kolbászfesztivál szervezőinek felajánlásából 2 darab 4 napos bérletet sorsolhattunk ki az Aradi Hírek olvasói között az október 19–22. közötti békéscsabai gasztrokulturális rendezvényre.
A múlt héten meghirdetett játékunkon arra a kérdésre kellett válaszolni, hogy a fesztivál utolsó napján milyen húsból szervezik a gyúróversenyt? A helyes válasz: mangalicahúsból.
A válaszokat beküldők közül Kocsik Évára és Jakab Józsefre mosolygott a szerencse, így ők nyertek egy-egy bérletet! Figyeljék drótpostafiókjukat, mert a szervezők e-mailben küldik el nekik a jegyek átvételére jogosító kuponokat.
Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a játékon! A nyerteseknek gratulálunk és jó szórakozást kívánunk!
A rovatból ajánljuk:
Aradon szállították ki tavaly a legdrágább pizzarendelést
Volt, aki 2025-ben többet rendelt, mint ahány nap van egy évben.
Farsangi buszjárat az Expóra
Idén február 14-én tartják meg a hagyományos aradi magyar farsangi bált az Expo kiállítási központban.
Dagadó vitorlákkal – Ománi vizeken hajózott az aradi Bálint Botond [AUDIO]
A magyar nyelvterületről egyedüliként tölthetett el tavaly három hetet az Ománi Királyi Haditengerészet tanulóvitorlásán.
Farsangi magyar bál az Expón
A talpalávalóról a Meteor zenekar gondoskodik, a szervezők a már megszokott tombola mellett meglepetéssel is készülnek.
December 2-tól indul a Mikulás-járat
A helyi tömegközlekedési vállalat szentestéig üzemelteti az ünnepi villamost.





