Jön a „nem tetszik” gomb

Hamarosan megjelenik a „nem teszik” gomb a Facebook közösségi hálózat felületén – közölte a cég alapítója a kaliforniai Menlo Parkban.

Mark Zuckerberg emlékeztetett ara, hogy a felhasználók már régóta kérik egy ilyen lehetőség létrehozását. Gyakorlatilag azóta, hogy a „tetszik” gomb 2009-ben megjelent. „Rendkívüli nap a mai, mert ma van a napja annak, hogy elmondhassam, dolgozunk rajta, és közel vagyunk a kipróbáláshoz” – jelentette ki.

Zuckerberg szerint az új gomb az együttérzés kifejezésére ad majd lehetőséget, nem pedig arra, hogy az egyes posztokat leszavazzák, mint a Reddit nevű közösségi oldalon. Az új gombot ehelyett olyankor lehet majd használni, amikor a „tetszik” gombra kattintás, vagy a szomorú mosoly posztolása nem alkalomhoz illő.

MTI

A rovatból ajánljuk:

Biztos pont az aradiak életében a magyar majális [AUDIO]
Többféle stand és program várta a résztvevőket, kicsiktől a nagyokig.
A friss kolbász fesztiválja Nagylakon
A magyar határ menti városban – ahol a legnagyobb romániai szlovák közösség él – több mint kétszáz éves hagyománya van a kolbász- és szalámikészítésnek.
LEGO-város és -műhely a múzeumban
A kiállítás június 14-ig tekinthető meg hétfő kivételével mindennap 9–17 óra között, illetve május 20-tól hétköznap 9–17 óra, szombaton és vasárnap 10–18 óra között.
Közeledik a nagy nap: idén is lesz magyar majális! [FRISSÍTVE]
Május 10-én, szombaton szervezik meg, a helyszín ezúttal is az aradi Neptun-strand.
Xabi Garage: ahol a játékok újjászületnek [AUDIO]
Molnár Csaba játékautó-gyűjtő különböző programokkal színesíti az aradiak hétvégéit.
Újabb „országúti monstrum” kezdte meg az útját Nagylaktól Marosnémetiig
A gigaszállítmány hossza 120 méter, súlya pedig 788 tonna.