Erzsébetek, Katalinok és Andrások névnapi bálja az Expón
November 16-án, szombaton, minden ünnepelni és mulatni vágyót sok szeretettel várnak a szervezők a hagyományos Erzsébet-, Katalin- és András-napi (EKA) batyus bálra, 20 órai kezdettel az az aradi Expón.
A talpalávalót a Joker Együttes biztosítja, 22 órától a 3+2 együttes élő koncertje gondoskodik majd a jó hangulatról. Belépő: 75 lej/fő. Tizennégy éves korig a gyermekeknek a belépés ingyenes, de nem foglalja magába az ülőhelyet. Amennyiben ülőhelyet szeretne gyermekének, teljes belépőt szükséges vásárolnia.
Jegyek kaphatók október 22-től, az RMDSZ Arad megyei szervezetének székházában, hétfőtől csütörtökig 9–17 óra között, valamint pénteken 9–13 óra között. További információ a 0728/968–056-os és a 0257/250–627-es telefonszámokon.
A rovatból ajánljuk:
Aradon szállították ki tavaly a legdrágább pizzarendelést
Volt, aki 2025-ben többet rendelt, mint ahány nap van egy évben.
Farsangi buszjárat az Expóra
Idén február 14-én tartják meg a hagyományos aradi magyar farsangi bált az Expo kiállítási központban.
Dagadó vitorlákkal – Ománi vizeken hajózott az aradi Bálint Botond [AUDIO]
A magyar nyelvterületről egyedüliként tölthetett el tavaly három hetet az Ománi Királyi Haditengerészet tanulóvitorlásán.
Farsangi magyar bál az Expón
A talpalávalóról a Meteor zenekar gondoskodik, a szervezők a már megszokott tombola mellett meglepetéssel is készülnek.
December 2-tól indul a Mikulás-járat
A helyi tömegközlekedési vállalat szentestéig üzemelteti az ünnepi villamost.



