Egy óra alatt elkeltek a bungalók a Kaszoja Fesztiválra

Teltház | Archív felvétel | Fotó: Pataky Lehel Zsolt

Teltház | Archív felvétel | Fotó: Pataky Lehel Zsolt

Hétfő kora délután hirdette meg az Aradi Magyar Ifjúsági Szervezet (AMISZ) a szálláshelyeket a kisházakban a Kaszoja Fesztiválra, de egy óra múlva már azt közölte a Facebook-oldalán, hogy minden bungaló elkelt.

Ez nem kell elriassza a fesztiválozni vágyókat, ugyanis sátorhelyek bőven vannak, személyenként 60 lejt kell fizetni egy hétvégére, de aki nem akar megszállni a helyszínen, vásárolhat 35 lejes napijegyet is.

Mint arról beszámoltunk, az AMISZ május 3-án és 4-én a Zaránd-hegység lábainál lévő Kaszoján, az ifjúsági táborban szervezi meg a 19. Aradi Magyar Ifjúsági Majálist, közismerten a „Kaszojálist”, az erdélyi magyar ifjúsági fesztiválok „nyitó rendezvényét”.

A rovatból ajánljuk:

December 2-tól indul a Mikulás-járat
A helyi tömegközlekedési vállalat szentestéig üzemelteti az ünnepi villamost.
Karácsonyváró – Adventi koszorúkészítések megyeszerte
A program keretében 1250 adventi koszorúhoz szükséges alapanyagot juttatnak ki számos településre.
Négy helyszínen zajlik majd az idei karácsonyi vásár
November 22-től január 11-ig tart a rendezvény, a díszkivilágítást Mikulás előestéjén kapcsolják fel.
November 29-én tartják meg a hagyományos EKA-bált
A talpalávalót a Szinkron együttes biztosítja, a belépődíj ára: 75 lej/fő. Jegyek kaphatók november 3-tól, az RMDSZ Arad megyei szervezetének székházában.
Nem vicc! – Felméri Péter újabb humoresttel lép fel Aradon
Kincugi – az eltört dolgok művészete. Az előadás október 10-én látható.
Hétvégén tartják meg a Simonyi Napokat
Kulturális, hagyományőrző és szórakoztató rendezvényekre várják az érdeklődőket.