„Belesodródtam a rock ’n’ rollba” – pécskai interjú Kalapács Józseffel [AUDIÓ]

Kalapács József szeptemberben tartja a jubileumi koncertjét

A július 20–22. közötti 8. Pécskai Motoros Találkozó egyik sztárvendége volt a Kalapács együttes. Az alapító-frontember, Kalapács József, a Pokolgép és a Lord egykori énekese idén múlt ötven éves, és ebből harminc évet a színpadon töltött. Koncertekre járó rockerből lett rockzenész – vallja magáról a Temesvári Rádiónak adott interjúban, de emellett mesél mulatságos történetekről, a heavy metal térhódításáról, a rocker-életformáról és az őszi életműkoncertről. Alább meghallgathatja a Băruţa Krisztina által készített teljes interjút.
[audio src="http://aradihirek.ro/wp-content/uploads/media/Kalapacs_AH.mp3"] 
Audió

A rovatból ajánljuk:

Biztos pont az aradiak életében a magyar majális [AUDIO]
Többféle stand és program várta a résztvevőket, kicsiktől a nagyokig.
A friss kolbász fesztiválja Nagylakon
A magyar határ menti városban – ahol a legnagyobb romániai szlovák közösség él – több mint kétszáz éves hagyománya van a kolbász- és szalámikészítésnek.
LEGO-város és -műhely a múzeumban
A kiállítás június 14-ig tekinthető meg hétfő kivételével mindennap 9–17 óra között, illetve május 20-tól hétköznap 9–17 óra, szombaton és vasárnap 10–18 óra között.
Közeledik a nagy nap: idén is lesz magyar majális! [FRISSÍTVE]
Május 10-én, szombaton szervezik meg, a helyszín ezúttal is az aradi Neptun-strand.
Xabi Garage: ahol a játékok újjászületnek [AUDIO]
Molnár Csaba játékautó-gyűjtő különböző programokkal színesíti az aradiak hétvégéit.
Újabb „országúti monstrum” kezdte meg az útját Nagylaktól Marosnémetiig
A gigaszállítmány hossza 120 méter, súlya pedig 788 tonna.