Ma délben az Arad megyei Bél (Beliu) határában Nicolae Ioţcu megyei elnök Bél és Bokszeg (Bocsig) polgármestereinek jelenlétében elvágta az aszfaltozás lezárását jelképező szalagot. A megyei önkormányzat 5,78 millió lejt fizetett saját költségvetéséből a kivitelezést elnyerő konzorciumnak, hogy leaszfaltozzák a Bokszeg-Bihar megye határa közötti 24 kilométeres szakaszt, s ezzel gyorsabbá, könnyebbé tegyék a haladást a gépkocsik, buszok számára. Elhangzott, főleg a borosjenői Delphibe munkásokat szállító buszok sofőrjei örülhetnek a beruházásnak.
Útátadás Bélen
A rovatból ajánljuk:
Háromnapos ünnepre hívnak a Pécskai Magyar Napok
A programban helyet kapnak a fiatalok, a néptánc, a hitélet és természetesen a Szent Iván-napi tűzugrás is.
106 évvel ezelőtt írták alá a trianoni békediktátumot [AUDIO]
Magyarország elveszítette területének és lakosságának mintegy kétharmadát.
Egy hullámhosszon: rádióamatőr-találkozót tartanak Pécskán
Huszonkettedik alkalommal találkoznak a régió rádióamatőrjei, határon innen és túl.
Közösséget építeni Istenben – Szentháromság vasárnapján tartották a pécskai templombúcsút
Az ünnepi szentmise főcelebránsa Kocsik Zoltán kanonok volt.
A hívek hite győzedelmeskedett – A tornyai Mária-jelenések legendája [AUDIO]
Az egyház sokáig tiltotta a szertartásokat.



