Ma délben az Arad megyei Bél (Beliu) határában Nicolae Ioţcu megyei elnök Bél és Bokszeg (Bocsig) polgármestereinek jelenlétében elvágta az aszfaltozás lezárását jelképező szalagot. A megyei önkormányzat 5,78 millió lejt fizetett saját költségvetéséből a kivitelezést elnyerő konzorciumnak, hogy leaszfaltozzák a Bokszeg-Bihar megye határa közötti 24 kilométeres szakaszt, s ezzel gyorsabbá, könnyebbé tegyék a haladást a gépkocsik, buszok számára. Elhangzott, főleg a borosjenői Delphibe munkásokat szállító buszok sofőrjei örülhetnek a beruházásnak.
Útátadás Bélen
A rovatból ajánljuk:
Orrfacsaró bűzt okozott a borossebesi derítőállomás
Lakossági panasz nyomán a környezetvédelmi őrség 100 ezer lejre bírságolta az üzemeltetőt.
Hőségriadó Arad megyében: péntekre kamionstopot rendeltek el [FRISSÍTVE]
A legmagasabb hőmérséklet elérheti a 38 Celsius-fokot.
Magánbefektetőtől várja a strand gyerekrészlegének megmentését az önkormányzat
A füvet is csak akkor nyírják le, amikor ott tartják az Aradi Magyar Majálist.
Szántay Lajos és az aradi szecesszió története filmvásznon
A városkép ma is őrzi a 65 évvel ezelőtt elhunyt főépítész munkásságának a nyomát.
A kártérítésnél is nagyobb bírságot fizet a városháza az aszfalt hiánya miatt
A jogerős ítélet ellenére sem aszfaltoztak le egy utcát.
Ha vakáció, akkor nyári iskola
Június 29. és július 10. között szervezik meg három aradi oktatási intézményben.



