Tanévnyitó a Csiky Gergely Főgimnáziumban [AUDIÓ]

Tanevnyito a Csikyben 2014 002Arad megyében mintegy 2700-an kezdték meg a tanévet magyar oktatási intézményben, ezek közül majdnem 600-an a Csiky Gergely Főgimnázium diákjai. A tanévnyitó ünnepségről Pataky Lehel Zsolt készített összeállítást a Temesvári Rádió hétfői magyar adása számára. Hallgassa meg! [ca_audio url_mp3="http://aradihirek.ro/wp-content/uploads/media/Tanevnyito_a_Csikyben_201…" url_ogg="" skin="regular" align="none"]

A rovatból ajánljuk:

Nagy sikernek örvendett a napközi tábor a pasztorációs központban [AUDIO]
Az első ízben meghirdetett táborba több mint negyvenen jelentkeztek, ami arra utal, hogy van igény az olyan programokra is, amelyeken a kézügyesség, a barkácsolás, a közös játék mellett a hitéletre, a keresztény értekre is hangsúlyt fektetnek.
Hamarosan jön az 1 lejes napijegy
Augusztustól Aradon lesz a legolcsóbb a tömegközlekedés, és az összes eddigi kedvezmény megmarad, péntekenként továbbra is ingyenes az utazás.
Ismét kiszáradt a Tőz, kritikusan alacsony a vízállás a Fehér-Körösön
A szakemberek felelős vízhasználatra kérik a lakosságot.
Múzeum és kulturális központ lesz a MARTA régi irodaházában
A projekt összköltségvetése 42 millió lej.
Újabb halasztás a sofőrjelölteket csúszópénzért segítő vizsgabiztosok perében
A gyanú szerint 200 és 400 euró közötti csúszópénzt fogadtak el.