Nyomáspróbát végeznek a hétvégén a távfűtési rendszeren

Ezen a hétvégén kezdi meg a nyomáspróbát az aradi villamos- és hőerőmű (CET) a távfűtési rendszeren – írta szerda délutáni közleményében a polgármesteri hivatal.

Az önkormányzat és a CET vezetősége közösen döntött úgy, hogy a – főleg éjszakai – hőmérséklet folyamatos csökkenésével megkezdik a távfűtést beindítását, amit megelőz a rendszer vizsgálata.

A nyomáspróbát szakaszosan végzik el – tették hozzá.

Arra kérik a lakókat és a lakóközösségeket, hogy ha csőrepedés, vízszivárgást észlelnek, értesítsék a CET diszpécserszolgálatát a 0257/231–367-es vagy a 0357/412–233-as telefonszámon, a nap bármelyik órájában.

A rovatból ajánljuk:

Balla Géza a Nemzet Gazdásza-címről: a ménesi borvidék díja ez [AUDIO]
A szaktekintély a szőlőtermesztés és borkészítés mellett hivatásának tekinti a ménesi borvidék egykori dicsőgének visszaadását, a már-már feledésbe merült fajták megismertetését a nagyközönséggel, a minőségi borok megjelenítését az őket megillető módon.
Nukleáris medicina laboratóriummal bővül az onkológia
Az aradi daganatos betegeknek nem kell máshova utazniuk a pontos diagnózisért és kezelésért.
Kihelyezett konzuli fogadónapot tartanak Aradon márciusban
Folytatódik a honosítás és a választási regisztráció, de lehetőség lesz különböző okmány-ügyintézésre is.
Útjavítás Arad és Kisjenő között
Betömik a kátyúkat a váradi országúton, a munkavégzés miatt megnövekedett menetidőre kell számítani.