Magyar rádióadás indult Aradon [AUDIÓ]

A két műsorvezető: Varjasi Krisztián és Molnár Mihály A két műsorvezető: Varjasi Krisztián és Molnár Mihály

Hangos címmel magyar adást indítottak az egyik aradi román kereskedelmi rádióban. Közéleti témákkal, zenével és sok humorral várják a hallgatókat, egyelőre heti egy órában. Aradon eddig nem volt magyar rádióadás. Pataky Lehel Zsolt is jelen volt az indulásnál. Hallgassa meg a Temesvári Rádió ifjúsági műsora készült riportot! [ca_audio url_mp3="http://aradihirek.ro/wp-content/uploads/media/Hangos_magyar_adas_Radio_…" url_ogg="" skin="regular" align="none"]

Molnar Mihai (nem ellenőrzött) küldte be 2014. 10. 27., h – 12:38 időpontban

Koszonjuk szepen!

tibor (nem ellenőrzött) küldte be 2014. 10. 31., p – 22:55 időpontban

Nagyon sok sikert és kitartást kivánok nekik

A rovatból ajánljuk:

Nagy sikernek örvendett a napközi tábor a pasztorációs központban [AUDIO]
Az első ízben meghirdetett táborba több mint negyvenen jelentkeztek, ami arra utal, hogy van igény az olyan programokra is, amelyeken a kézügyesség, a barkácsolás, a közös játék mellett a hitéletre, a keresztény értekre is hangsúlyt fektetnek.
Hamarosan jön az 1 lejes napijegy
Augusztustól Aradon lesz a legolcsóbb a tömegközlekedés, és az összes eddigi kedvezmény megmarad, péntekenként továbbra is ingyenes az utazás.
Ismét kiszáradt a Tőz, kritikusan alacsony a vízállás a Fehér-Körösön
A szakemberek felelős vízhasználatra kérik a lakosságot.
Múzeum és kulturális központ lesz a MARTA régi irodaházában
A projekt összköltségvetése 42 millió lej.
Újabb halasztás a sofőrjelölteket csúszópénzért segítő vizsgabiztosok perében
A gyanú szerint 200 és 400 euró közötti csúszópénzt fogadtak el.