Költözik a hivatal: hétfőtől visszatér a székházába az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság

A rendőrség felújított székháza | Fotó: Pataky Lehel Zsolt

A rendőrség felújított székháza | Fotó: Pataky Lehel Zsolt

December 16-tól, hétfőtől ismét saját székházában működik az Arad megyei Rendőr-főkapitányság.

Az intézmény sajtóosztálya szűkszavú közleményben tudatta a közvéleménnyel, hogy a rendőrség visszatér a régi – de immár felújított – székhelyére.

A Vârful cu Dor (Kálvin) utca 17–19. szám alatti épületet 2022-ben kezdték el felújítani, kívül-belül átalakításon esett át, az európai uniós támogatásból finanszírozott munkálatok során hőszigetelést is kapott az ingatlan.

Amíg a munkálatok tartottak, a rendőrség a Maros-parton, a textilipari szakközépiskola Labirint utcai egykori bentlakásában működött.

A rovatból ajánljuk:

106 évvel ezelőtt írták alá a trianoni békediktátumot [AUDIO]
Magyarország elveszítette területének és lakosságának mintegy kétharmadát.
Egy hullámhosszon: rádióamatőr-találkozót tartanak Pécskán
Huszonkettedik alkalommal találkoznak a régió rádióamatőrjei, határon innen és túl.
Orosz drón zuhant egy romániai tömbházra, egy lakás kiégett, többen megésrültek
A becsapódást robbanás és tűz követte, egy lakás kiégett, többen megsérültek.